سه شنبه, 05, بهمن

BLOG - وبلاگ

درج و انتشار آخرین اخبار شرکت و آخرین پروژه های در حال انجام شرکت و انتشار مطالب علمی مفید و ارزش مند در موضوع های مختلف تکنولوژی و فناوری اطلاعات
طرح زمستانه رهپاک

طرح زمستانه نرم افزار مدیریت خشکشویی رهپاک مخصوص خشکشویی های زنجیره ای و چند شعبه ای...

با شروع فصل سرما و با نزدیک شدن به اوج زمان کاری خشکشویی داران، در جهت بالا بردن بهره وری شعب خشکشویی های زنجیره ای و چند شعبه ای

مطالعه این مطلب
دانلود فایل های ضروری

دانلود نرم افزار های پیش نیاز برای استفاده هر چه بهتر از خدمات شرکت پیشگامان پردازش هیراد

دانلود آخرین نسخه TeamViewer
دانلود نسخه TeamViewer 10
دانلود Sql Server Express 86
دانلود Sql Management 86
دانلود Sql Server Express 64
دانلود Sql Server Management 64
دنرم افزار مدیریت دانلود ها
نرم افزار فایل های فشرده
راهنمای سئو وبسایت برای مبتدیان

راهنمای سئو وبسایت برای مبتدیان یک مقاله خوب از وبسایت معتبر moz که بیش از 3 میلیون بار بازدید شده است. این مقاله 10 بخش دارد که در فواصل زمانی بخش های آن به وبلاگ اضافه خواهد شد. ما این مقاله را به صورت کاربردی و با تجربیات خودمان ادغام و ارائه می کنیم.

مطالعه این مطلب
 تبریک عید سال نو میلادی 2017

سال نو میلادی 2017 مبارک

در کشورهایی که از تقویم میلادی استفاده میکنند، سال نو معمولا در اول ژانویه برگزار میگردد. در حال حاضر، جشن گرفتن سال نو یکی از بزرگترین رویدادهای جهانی میباشد. در شب ۳۱ دسامبر هر سال، آخرین روز یک سال میلادی و روز قبل از روز سال نو در بسیاری از کشورهای جهان، عموما قاره‌های اروپا، آمریکا، استرالیا و بخش‌هایی از آسیا و آفریقا مراسم سال نو برگزار میشود. در فرهنگ جدید غرب این روز با گردهمایی‌هایی در مجالس و مهمانی‌ها برگزار میشود که انتقال سال را ساعت ۱۲:۰۰ شب جشن می‌گیرند.

 

شب یلدا

شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود. یلدا به زمان بین غروب آفتاب از ۳۰ آذر (آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در اول ماه دی (نخستین روز زمستان) گفته می‌شود.

مطالعه این مطلب