بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو به خصوص گوگل

بهینه سازی وب سایت

سئو یا بهینه سازی صفحات وب سایت برای موتورهای جستجو

  سئو یک رفتار و شناخت از افکار موتور جستجو نسبت به وب سایت هدفش می باشد. شما با بهینه سازی صفحات وب سایت خود راه را برای موتور جستجو هموار می کنید تا بتواند محتوای سایت شما را به خوبی دسته بندی و نمایش دهد جهت مشاهده سایت در صفحات اول ،دوم ، سوم در موتور جستجو google نیازمند بررسی سئو سایت توسط گوگل می باشد ، در واقع گوگل جهت قرار گیری ترتیب نمایش سایت ها در صفحات مختلف نتایج جستجو نیازمند بررسی میزان کیفیت سایت ها می باشد که این کیفیت بیانگر میزان بهینه سازی سایت و یا میزان سئو بودن یک سایت می باشد ، تا به امروز گوگل هیچ ابزاری را مستقیما" تحت نظارت خود معرفی ننموده است که شخصا" خود مسئول ارائه گزارشاتی مبنی بر بررسی سئو سایت باشد .بنابراین سایت هایی طراحی و پیاده سازی شده اند که مواردی که مورد نظر گوگل می باشد را بررسی می نماید و گزارشاتی را به صورت رایگان در اختیار وب مستران و یا مدیران سایت ها قرار می دهند .

سئو

بهینه سازی وب سایت یا سئو تشکیل می شود از برایند چند کار که باعث می شود وب سایت شما از لحاظ بازدید کننده هدف و افزایش بازخورد و افزایش مشتری و فروش به نقطه قابل قبولی برسد و تداوم این نتایج به برنامه ریزی و مدیریت حرفه ای بستگی دارد تا بتوان این موارد را به صورت ثابت حفظ کرد . با گسترش اینترنت و وب سایت ها و صفحات حقیقی و حقوقی رقابت در جذب مشتری از طریق موتور های جستجو به حداکثر خود می رسد و در این میان وب سایتی از عملکرد ثابت و خوبی برخوردار است که با برنامه و مدیریت مناسب و با چشم انداز چند ساله به کار خود ادامه دهد.

بهینه سازی صفحات - سئو

بهینه سازی وب سایت در عمل یعنی بررسی وضعیت حال - گذشته و آینده

یکی از خوبی های وب سایت این است که به صورت 24 ساعته در دسترس است و مشتریان می توانند در هر ساعت و هر مکان به شعبه مجازی و آنلاین شما مراجعه کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. وب سایت کارآمد باید بتواند ارتباط موثری با مشتریان شرکت برقرار کند و مشتریان تمام نیاز های خود را با مراجعه به شعبه مجازی برطرف کنند.

برای سفارش سئو و دریافت مشاوره لطفا تماس بگیرید

خدمات بهینه سازی و سئو وب سایت

 •  
  سئو فروشگاه اینترنتی

  در فروشگاه اینترنتی علاوه بر بازدید و رتبه خوب در موتور جستجو تبدیل بازدید کننده به مشتری و خریدار از اهمیت بالایی برخوردار است

 •  
  بهینه سازی و اصلاح کدنویسی صفحات

  در این مرحله و بخش تک تک صفحات شما بررسی می شود و هم از لحاظ عناوین و کلمات کلیدی و هم از لحاظ ساختار کدنویسی بررسی و اصلاح می شود.

 •  
  بررسی و تحلیل، آمار بازدید، کاربران، صفحات و کلمات کلیدی

  در مراحل سئو وب سایت بخش تحلیل و بررسی رفتار وب سایت و کاربران آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است

 •  
  بازاریابی ایمیلی - ایمیل مارکتینگ

  ایمیل ساده ترین را و کمهزینه ترین روش برای جذب مشتری و افزایش فروش می باشد و در بسیاری از اهداف برندینگ و فروش کاربرد دارد.

 •  
  بازاریابی و برندیگ در شبکه های اجتماعی

  شبکه های اجتماعی بستر بسیار جذابی برای بازاریابی می باشد چون افراد زیادی به صورت روزانه در این شبکه ها مانند اینستاگرام و تلگرام فعالیت می کنند.

 •  
  سئو و بهینه سازی خارجی

  سئو و بهینه سازی خارجی به تکنیک هایی گفته می شود که باعث شود رتبه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو بهتر شود. این تکنیک ها به صورت کلی در خارج از وب سایت اجرا می شوند و اثراتش به وب سایت می رسد.

لطفا با ما تماس بگیرید

کارشناس ما راهنمایی های لازم را انجام می دهد.

تماس با ما