طراحی وبسایت اختصاصی مطابق اهداف مشتریان با کیفیت و بهینه برای موتور های جستجوگر

طراحی وب سایت توسعه وب سایت های شرکتی و فروشگاهی

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

طراحی وبسایت با معیارهای زیادی در حال حاضر انجام می شود.از معیار های مهم طراحی و ساخت وب سایت کدنویسی استاندارد و مطابق با الگوریتم های جدید باشد هرساله استانداردی برای طراحی وبسایت ها از سوی کنسرسیوم جهانی وب تعیین می شود و این استاندارد ها نقش مستقیمی در افزایش بازدهی و بازدید وبسایت نسبت به وبسایت های قدیمی تر دارد
اهمیت طراحی مطابق این استاندارد ها زمانی بیشتر می شود  که موتورهای جستجو هم به این استاندارد ها علاقه نشان می دهند و سایت های استاندارد تر را معتبر و با اهمیت قلمداد می نمایند و در نتایج جستجو در رتبه های بالاتری نمایش می دهند. 
ساخت شعبه مجازی و آنلاین شما

طراحی وبسایت = ساخت شعبه مجازی و آنلاین شما

یکی از خوبی های وبسایت این است که به صورت 24 ساعته در دسترس است و مشتریان می توانند در هر ساعت و هر مکان به شعبه مجازی و آنلاین شما مراجعه کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. وبسایت کارآمد باید بتواند ارتباط موثری با مشتریان شرکت برقرار کند و مشتریان تمام نیاز های خود را با مراجعه به شعبه مجازی برطرف کنند.

اگر تولید کننده هستید در تماس خود حتما ذکر بفرمایید شرایط ویژه ای برای تولید کنندگان عزیز داریم.

برای سفارش طراحی اختصاصی وبسایت و مشاوره با ما تماس بگیرید

خدمات بخش طراحی وبسایت پیشگامان پردازش هیراد

 •  
  طراحی اختصاصی مطابق نیاز کاربران

  طراحی وبسایت تشکیل می شود از بخش ظاهری و بیرونی وبسایت و بخش داخلی و مدیریتی وبسایت. در بخش بیرونی ظاهر باید از چند استاندارد برخوردار باشد . اولین استاندارد ظاهر کاربر پسند و در عین حال ساده و روان آن می باشد. دومین استاندارد نحوه کدنویسی جدید و استاندارد آن می باشد.

 •  
  طراحی و پیاده سازی فروشگاه آنلاین

  فروشگاه آنلاین علاوه بر امکانات یک وبسایت اختصاصی استاندارد باید تمامی مراحل و بخش های محصولات و فروش و ارسال از طریق پست یا موارد دیگر را بتواند به راحتی مدیریت کند و همچنین در مواقع لزوم گزارش های مدیریتی از فروش ها و سفارش های اخیر خود را نمایش دهد.

 •  
  طراحی و ساخت نرم افزار های تحت وب و آنلاین

  با گسترش روز افزون اینترنت و پوشش سراسری آن نیاز برای برخی مشاغل و نرم افزار های خاص مدیریتی و مالی احساس می شود که بتوانند به صورت سراسری و 24 ساعته به نرم افزار خود دسترسی داشته باشند. در این موارد امنیت و سرعت نرم افزار از اهمیت ویژه ای برخوردار است

 •  
  بهینه سازی وبسایت سئو

  اصل و هدف از ایجاد وبسایت کارایی آن هست. و کارایی یک وبسایت زمانی مشخص می شود که چند قسمت و هدف کوچک ایجاد شده باشند. بهینه سازی وبسایت تشکیل می شود از بهبود عملکرد وبسایت برای کاربران و موتورهای جستجو هرچه وبسایت استاندارد تر و اصولی تر مشتریان و کاربران بیشتر . 

 •  
  میزبانی وبسایت و پشتیبانی وبسایت

  هر وبسایت برای نمایش اطلاعات خود نیاز به یک میزبان اطلاعاتی دارد که متصل به اینترنت باشد. شرکت پیشگامان پردازش هیراد میزبانی وبسایت های ایجاده و پشتیبانی شده خود را در مراکز داده ایرانی و بین المللی نگه داری می کند. میزبانی به دو بخش انواع  سیستم عامل تقسیم می شود. ویندوز و لینوکس.

 •  
  تبلیغات و برندینگ اینترنتی

  هر کسب کار تازه تاسیسی نیاز به تبلیغات دارد، در فضای مجازی و اینترنت تبلیغات باید به نحوی باشد که بتوان حداکثر بازدید کننده موثر و هدفمند را وارد وبسایت خود کنیم. 

تعدادی از مشتریان وبسایت 

بخش طراحی وبسایت شرکت تا به حال توانسته با ایجاد و بهینه سازی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود برای شرکت های متعددی وبسایت ایجاد نماید.

لطفا با ما تماس بگیرید

کارشناس ما راهنمایی های لازم را انجام می دهد.

تماس با ما