طراحی نرم افزار ویژه کسب و کار شما با گزارش های مدیریتی مورد نیاز

طراحی انواع نرم افزار تخصصی

طراحی انواع نرم افزار تخصصی

  نرم افزار های تحت ویندوز به دلیل، کاربری آسان و سریع به خاطر نصب روی کامپیوتر مشتری بسیار مفید و کاربردی هستند. وجود یک سیستم نرم افزاری که حجم عظیم اطلاعات، مکاتبات، مراسلات را دربرگیرد تحت عناوین مختلفی همچون سیستم های اداری، سیستم های مدیریت اطلاعات سازمانی نامیده شده است. يكي از بزرگترين چالش هاي پيش روي مديران مجموعه هاي توليدي كنترل و نظارت بر فرآيندهاي پيچيده و گاه لجام گسيخته توليد است. فرآيندهايي كه اگر مديريت نشود مي تواند باعث كاهش قدرت رقابتي و افزايش تصاعدي هزينه هاي توليد و انبارداري و در نهايت زيان مجموعه توليدي گردد.

لذا وجود یک سيستم ناظر بر فرآيند توليد مي تواند به مديران در جهت تصميم گيري بهتر ياري رساند.. اگر تولید کننده هستید، و محصولات ایرانی با کیفیت تولید میکنید، خوش آمدید ما مفتخر هستیم که نرم افزار مورد نیاز شما را، با تخفیف قابل توجه و پشتیبانی رایگان تولید کنیم.

نرم افزار ویندوزی

نرم افزار مدیریتی ویندوزی

وقتی برنامه‌ای را روی رایانه خود نصب می‌کنید، اجزای سخت‌افزاری آن به فرمان آن برنامه در می‌آیند. برای نمونه هنگامی که با یک برنامه اجرای موسیقی کار می‌کنید، کارت صدای رایانه‌تان با برنامه پخش موسیقی همکاری می‌کند و یک آهنگ یا پرونده (فایل) صوتی را از طریق بلندگوی رایانه‌تان پخش می‌کند. این ارتباط میان نرم‌افزار و سخت‌افزار توسط سیستم عامل انجام می‌شود. این تنها قسمتی از کار سیستم عامل است. سیستم عامل خود یک برنامه نرم‌افزاری است با این تفاوت که چون تمام منابع و امکانات سخت‌افزاری در اختیار وی می‌باشد دارای ویژگی منحصر به فرد می‌باشد بنابراین آن را در رده نرم‌افزارها می‌خوانیم با این ویژگی که از اهمیت خاصی برخوردار است. به بیان دیگر سیستم عامل یک برنامه جامع است که اجازه در اختیار قراردادن منابع و امکانات سخت‌افزاری را برای نرم‌افزارها صادر می‌کند و این سیستم عامل است که مسئول صحت عملکرد سیستم و منابع آن است.

اگر تولید کننده هستید در تماس خود حتما ذکر بفرمایید شرایط ویژه ای برای تولید کنندگان عزیز داریم.

برای سفارش نرم افزار تخصصی خود و مشاوره جهت تهیه نرم افزار با ما تماس بگیرید

خدمات بخش پیاده سازی نرم افزار ویندوزی پیشگامان پردازش هیراد

 •  
  طراحی اختصاصی انواع نرم افزار های مالی و حسابداری

  پیاده سازی و ایجاد نرم افزارهای تخصصی مالی و حسابداری

 •  
  طراحی نرم افزار مدیریت خدمات

  فروشگاه آنلاین علاوه بر امکانات یک وبسایت اختصاصی استاندارد باید تمامی مراحل و بخش های محصولات و فروش و ارسال از طریق پست یا موارد دیگر را بتواند به راحتی مدیریت کند و همچنین در مواقع لزوم گزارش های مدیریتی از فروش ها و سفارش های اخیر خود را نمایش دهد.

 •  
  طراحی نرم افزار مدیریت مشتریان

  برای هر کسب و کاری مشتریان از اهمیت بالایی برخوردارهستند. نرم افزار مدیریت مشتریان با امکانات خاص شما قابل پیاده سازی می باشد.

 •  
  طراحی نرم افزار مدیریت گزارشات و عملکردها

  ثبت و بازبینی عملکرد هر سازمان و فعالیت می تواند در بهتر شدن فرایند ها نقش مهمی داشته باشد. از این جهت نرم افزار ها باید بتوانند با ثبت دقیق موارد و گزارش های مدیریتی بر اساس موضوع ها و عملکردهای مختلف بهترین راهنما برای مدیریت سازمان باشند.

 •  
  طراحی نرم افزار مدیریت مدارس

  هوشمند سازی مدارس یکی از اهداف قدیمی سازمان آموزش پرورش می باشد که در برخی نقاط موفق نیز بوده. نرم افزار مدیریت کلاس و مدارس این امکان را می دهد که بتوان به راحتی دانش آموزان و نمرات آن ها را ثبت و اطلاع رسانی های لازم را به والدین رسانید

 •  
  طراحی نرم افزار مدیریت خشکشویی

  نرم افزار مدیریت اصناف یکی از مهمترین و کاربردی ترین نرم افزار هاست. شرکت پیشگامان پردازش هیراد اقدام به تولید نرم افزار تخصصی مدیریت خشکشویی رهپاک نمود که به توفیق الهی در شعب خشکشویی سراسر کشور مشغول به فعالیت است و استقبال خوبی از آن شده است.

تعدادی از مشتریان نرم افزار پیشگامان پردازش هیراد

بخش طراحی و ایجاد نرم افزار شرکت تا به حال توانسته برای شرکت هاو اهداف متعددی نرم افزار اختصاصی ایجاد نماید.

لطفا با ما تماس بگیرید

کارشناس ما راهنمایی های لازم را انجام می دهد.

تماس با ما